Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrowcu Świętokrzyskim

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIG albo ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Ostrowiec Świętokrzyski. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja przedsięwzięć oraz potrzeb. Można zatem uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrowcu Świętokrzyskim, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do klarownych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Ostrowcu Świętokrzyskim. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Ostrowcu Świętokrzyskim, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia dokumentujące dom albo działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Ostrowcu Świętokrzyskim  zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Ostrowcu Świętokrzyskim – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Ostrowcu Świętokrzyskim – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczki pod zastaw domu w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczka pod hipotekę domu w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Ostrowcu Świętokrzyskim, #pożyczki dla rolników w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!