Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi także Ostrów Wielkopolski. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów oraz marzeń. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do przejrzystych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Ostrowie Wielkopolskim. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może normalnie płacić raty co miesiąc lub spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Ostrowie Wielkopolskim, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są także fotografie przedstawiające dom albo działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim  zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Ostrowie Wielkopolskim – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczki pod zastaw domu w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczka pod hipotekę domu w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Ostrowie Wielkopolskim, #pożyczki dla rolników w Ostrowie Wielkopolskim.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!