Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrołęce

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD czy US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się również Ostrołęka. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja przedsięwzięć oraz potrzeb. Można wobec tego uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrołęce, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość przejrzystych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Ostrołęce. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Ostrołęce, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Ostrołęce. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również zdjęcia przedstawiające mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć również mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Ostrołęce zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Ostrołęce – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Ostrołęce – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ostrołęce, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Ostrołęce, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Ostrołęce, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Ostrołęce, #pożyczki pod zastaw domu w Ostrołęce, #pożyczka pod hipotekę domu w Ostrołęce, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Ostrołęce, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Ostrołęce, #pożyczki dla rolników w Ostrołęce.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!