Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Opolu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak KRD czy US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi także Opole. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można wobec tego spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Opolu, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Opolu. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Opolu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Opolu. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące mieszkanie albo działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Opolu zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Opolu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Opolu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Opolu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Opolu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Opolu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Opolu, #pożyczki pod zastaw domu w Opolu, #pożyczka pod hipotekę domu w Opolu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Opolu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Opolu, #pożyczki dla rolników w Opolu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!