Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Olsztynie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD czy US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Olsztyn. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Olsztynie, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość jasnych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Olsztynie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Olsztynie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Olsztynie. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też zdjęcia przedstawiające budynek lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Olsztynie zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Olsztynie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Olsztynie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Olsztynie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Olsztynie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Olsztynie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Olsztynie, #pożyczki pod zastaw domu w Olsztynie, #pożyczka pod hipotekę domu w Olsztynie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Olsztynie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Olsztynie, #pożyczki dla rolników w Olsztynie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!