Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Nowym Sączu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK lub US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Nowy Sącz. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można zatem spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Nowym Sączu, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do klarownych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Nowym Sączu. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Nowym Sączu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Nowym Sączu. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są także fotografie dokumentujące budynek albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Nowym Sączu zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Nowym Sączu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Nowym Sączu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Nowym Sączu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Nowym Sączu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Nowym Sączu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Nowym Sączu, #pożyczki pod zastaw domu w Nowym Sączu, #pożyczka pod hipotekę domu w Nowym Sączu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Nowym Sączu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Nowym Sączu, #pożyczki dla rolników w Nowym Sączu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!