Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Mysłowicach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIG czy ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi też Mysłowice. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Mysłowicach, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do przejrzystych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Mysłowicach. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty albo uregulować całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Mysłowicach, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Mysłowicach. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są też zdjęcia dokumentujące dom lub działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Mysłowicach zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Mysłowicach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Mysłowicach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Mysłowicach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Mysłowicach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Mysłowicach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Mysłowicach, #pożyczki pod zastaw domu w Mysłowicach, #pożyczka pod hipotekę domu w Mysłowicach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Mysłowicach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Mysłowicach, #pożyczki dla rolników w Mysłowicach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!