Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Mielcu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD czy ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wchodzi również Mielec. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Mielcu, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do przejrzystych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Mielcu. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Mielcu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Mielcu. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są również fotografie dokumentujące budynek lub działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Mielcu zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Mielcu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Mielcu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Mielcu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Mielcu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Mielcu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Mielcu, #pożyczki pod zastaw domu w Mielcu, #pożyczka pod hipotekę domu w Mielcu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Mielcu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Mielcu, #pożyczki dla rolników w Mielcu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!