Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lublinie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIK czy US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi też Lublin. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lublinie, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Lublinie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście gotówką. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty lub uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Lublinie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Lublinie. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są też fotografie dokumentujące budynek lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Lublinie zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

 

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Lublinie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Lublinie- mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lublinie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Lublinie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Lublinie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Lublinie, #pożyczki pod zastaw domu w Lublinie, #pożyczka pod hipotekę domu w Lublinie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Lublinie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Lublinie, #pożyczki dla rolników w Lublinie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!