Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lubinie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIG albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi też Lubin. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najbardziej korzystną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lubinie, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Lubinie. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać też ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie gotówką. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Lubinie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Lubinie. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też zdjęcia dokumentujące mieszkanie albo działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Lubinie zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu również proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Lubinie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Lubinie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lubinie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Lubinie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Lubinie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Lubinie, #pożyczki pod zastaw domu w Lubinie, #pożyczka pod hipotekę domu w Lubinie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Lubinie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Lubinie, #pożyczki dla rolników w Lubinie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!