Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łomży

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIG lub ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się też Łomża. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów i marzeń. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łomży, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do klarownych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Łomży. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty lub uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Łomży, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Łomży. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są też zdjęcia dokumentujące dom albo działkę. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Łomży   zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Łomży – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Łomży – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łomży, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Łomży, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Łomży, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Łomży, #pożyczki pod zastaw domu w Łomży, #pożyczka pod hipotekę domu w Łomży, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Łomży, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Łomży, #pożyczki dla rolników w Łomży.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!