Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łodzi

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak KRD czy US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Łódź. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łodzi, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość klarownych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 000 zł. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Łodzi. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Łodzi, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Łodzi. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są również fotografie przedstawiające mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Łodzi zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Łodzi- skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Łodzi – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łodzi, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Łodzi, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Łodzi, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Łodzi, #pożyczki pod zastaw domu w Łodzi, #pożyczka pod hipotekę domu w Łodzi, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Łodzi, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Łodzi, #pożyczki dla rolników w Łodzi.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!