Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lesznie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIG albo US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Leszno. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lesznie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo oraz pewność co do klarownych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Lesznie. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Lesznie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Lesznie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Lesznie  zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu również proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Lesznie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Lesznie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Lesznie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Lesznie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Lesznie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Lesznie, #pożyczki pod zastaw domu w Lesznie, #pożyczka pod hipotekę domu w Lesznie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Lesznie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Lesznie, #pożyczki dla rolników w Lesznie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!