Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Legnicy

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIG lub ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Legnica. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów oraz potrzeb. Można zatem uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Legnicy, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość jasnych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Legnicy. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty albo uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Legnicy, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Legnicy. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również zdjęcia dokumentujące budynek albo działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Legnicy zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Legnicy – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Legnicy – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Legnicy, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Legnicy, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Legnicy, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Legnicy, #pożyczki pod zastaw domu w Legnicy, #pożyczka pod hipotekę domu w Legnicy, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Legnicy, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Legnicy, #pożyczki dla rolników w Legnicy.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!