Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Legionowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi również Legionowo. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Legionowie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od wnioskowania przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Legionowie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia chętnej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Legionowie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Legionowie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer telefonu i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również fotografie przedstawiające dom lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Legionowie zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Legionowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Legionowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Legionowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Legionowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Legionowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Legionowie, #pożyczki pod zastaw domu w Legionowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Legionowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Legionowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Legionowie, #pożyczki dla rolników w Legionowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!