Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Krośnie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak KRD albo ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się również Krosno. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można wobec tego spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Krośnie, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość klarownych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Krośnie. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Krośnie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Krośnie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również zdjęcia dokumentujące mieszkanie albo działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Krośnie   zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Krośnie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Krośnie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Krośnie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Krośnie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Krośnie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Krośnie, #pożyczki pod zastaw domu w Krośnie, #pożyczka pod hipotekę domu w Krośnie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Krośnie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Krośnie, #pożyczki dla rolników w Krośnie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!