Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Krakowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak KRD czy US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się też Kraków. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów i potrzeb. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Krakowie, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do przejrzystych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale także właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Krakowie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Krakowie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Krakowie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne dane to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też zdjęcia dokumentujące mieszkanie albo działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Krakowie zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Krakowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Krakowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Krakowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Krakowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Krakowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Krakowie, #pożyczki pod zastaw domu w Krakowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Krakowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Krakowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Krakowie, #pożyczki dla rolników w Krakowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!