Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Koszalinie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach instytucji, takich jak KRD czy US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi także Koszalin. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Koszalinie, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Koszalinie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Koszalinie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Koszalinie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące dom lub działkę. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Koszalinie zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Koszalinie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Koszalinie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Koszalinie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Koszalinie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Koszalinie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Koszalinie, #pożyczki pod zastaw domu w Koszalinie, #pożyczka pod hipotekę domu w Koszalinie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Koszalinie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Koszalinie, #pożyczki dla rolników w Koszalinie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!