Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Koninie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIG albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się też Konin. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Koninie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość klarownych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Koninie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Koninie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Koninie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też zdjęcia przedstawiające budynek lub działkę. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Koninie  zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji projektu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Koninie- skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Koninie- mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Koninie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Koninie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Koninie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Koninie, #pożyczki pod zastaw domu w Koninie, #pożyczka pod hipotekę domu w Koninie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Koninie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Koninie, #pożyczki dla rolników w Koninie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!