Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kołobrzegu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIG albo ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi także Kołobrzeg. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kołobrzegu, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość klarownych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Kołobrzegu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Kołobrzegu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Kołobrzegu. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także fotografie przedstawiające budynek lub działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Kołobrzegu zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu także proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Kołobrzegu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Kołobrzegu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kołobrzegu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Kołobrzegu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Kołobrzegu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Kołobrzegu, #pożyczki pod zastaw domu w Kołobrzegu, #pożyczka pod hipotekę domu w Kołobrzegu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Kołobrzegu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Kołobrzegu, #pożyczki dla rolników w Kołobrzegu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!