Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kielcach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK czy ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi też Kielce. Wspieramy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kielcach, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do jasnych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Kielcach. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Kielcach, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Kielcach. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są też fotografie przedstawiające mieszkanie lub działkę. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Kielcach zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Są mu także proponowane konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Kielcach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Kielcach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kielcach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Kielcach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Kielcach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Kielcach, #pożyczki pod zastaw domu w Kielcach, #pożyczka pod hipotekę domu w Kielcach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Kielcach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Kielcach, #pożyczki dla rolników w Kielcach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!