Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kędzierzynie-Koźlu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się też Kędzierzyn-Koźle. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kędzierzynie-Koźlu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość przejrzystych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Kędzierzynie-Koźlu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Kędzierzynie-Koźlu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Kędzierzynie-Koźlu. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są też fotografie przedstawiające mieszkanie lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Kędzierzynie-Koźlu zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje draft umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Kędzierzynie-Koźlu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Kędzierzynie-Koźlu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczki pod zastaw domu w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczka pod hipotekę domu w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Kędzierzynie-Koźlu, #pożyczki dla rolników w Kędzierzynie-Koźlu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!