Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Katowicach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIK albo ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się też Katowice. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów oraz marzeń. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Katowicach, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość klarownych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Katowicach. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Katowicach, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Katowicach. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są też zdjęcia przedstawiające mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć również mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Katowicach zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu także proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

 

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Katowicach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Katowicach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Katowicach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Katowicach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Katowicach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Katowicach, #pożyczki pod zastaw domu w Katowicach, #pożyczka pod hipotekę domu w Katowicach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Katowicach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Katowicach, #pożyczki dla rolników w Katowicach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!