Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kaliszu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak KRD albo ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi również Kalisz. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić najbardziej korzystną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów i marzeń. Można zatem uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kaliszu, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i świadomość klarownych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu doby od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale także właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Kaliszu. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc lub uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Kaliszu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Kaliszu. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również zdjęcia przedstawiające budynek lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić też mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Kaliszu zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Kaliszu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Kaliszu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Kaliszu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Kaliszu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Kaliszu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Kaliszu, #pożyczki pod zastaw domu w Kaliszu, #pożyczka pod hipotekę domu w Kaliszu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Kaliszu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Kaliszu, #pożyczki dla rolników w Kaliszu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!