Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jeleniej Górze

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Jelenia Góra. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów i potrzeb. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jeleniej Górze, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Jeleniej Górze. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Jeleniej Górze, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Jeleniej Górze. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy podać imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Jeleniej Górze zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Jeleniej Górze – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Jeleniej Górze – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jeleniej Górze, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Jeleniej Górze, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Jeleniej Górze, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Jeleniej Górze, #pożyczki pod zastaw domu w Jeleniej Górze, #pożyczka pod hipotekę domu w Jeleniej Górze, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Jeleniej Górze, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Jeleniej Górze, #pożyczki dla rolników w Jeleniej Górze.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!