Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jaworznie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach instytucji, takich jak BIK albo ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Jaworzno. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jaworznie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość klarownych warunków kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Jaworznie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w gotówce. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub spłacić całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Jaworznie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Jaworznie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Jaworznie  zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu także proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Jaworznie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Jaworznie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jaworznie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Jaworznie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Jaworznie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Jaworznie, #pożyczki pod zastaw domu w Jaworznie, #pożyczka pod hipotekę domu w Jaworznie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Jaworznie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Jaworznie, #pożyczki dla rolników w Jaworznie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!