Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jastrzębiu-Zdrój

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak KRD lub US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi również Jastrzębie-Zdrój. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów i potrzeb. Można wobec tego uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jastrzębiu-Zdrój, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość przejrzystych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z zakresu finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Jastrzębiu-Zdrój. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub uregulować całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Jastrzębiu-Zdrój, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Jastrzębiu-Zdrój. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również zdjęcia dokumentujące mieszkanie albo działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Jastrzębiu-Zdrój zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Jastrzębiu-Zdrój – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Jastrzębiu-Zdrój – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczki pod zastaw domu w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczka pod hipotekę domu w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Jastrzębiu-Zdrój, #pożyczki dla rolników w Jastrzębiu-Zdrój.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!