Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Inowrocławiu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi także Inowrocław. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja przedsięwzięć oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Inowrocławiu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość klarownych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Inowrocławiu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty albo spłacić całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Inowrocławiu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Inowrocławiu. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne dane to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia przedstawiające mieszkanie lub działkę. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć również wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Inowrocławiu zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Są mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy można uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Inowrocławiu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Inowrocławiu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Inowrocławiu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Inowrocławiu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Inowrocławiu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Inowrocławiu, #pożyczki pod zastaw domu w Inowrocławiu, #pożyczka pod hipotekę domu w Inowrocławiu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Inowrocławiu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Inowrocławiu, #pożyczki dla rolników w Inowrocławiu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!