Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Grudziądzu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak KRD czy US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się również Grudziądz. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Grudziądzu, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do klarownych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale także właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Grudziądzu. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Grudziądzu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Grudziądzu. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są również zdjęcia przedstawiające mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć też mapkę geodezyjną.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Grudziądzu zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy możemy umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Grudziądzu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Grudziądzu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Grudziądzu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Grudziądzu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Grudziądzu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Grudziądzu, #pożyczki pod zastaw domu w Grudziądzu, #pożyczka pod hipotekę domu w Grudziądzu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Grudziądzu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Grudziądzu, #pożyczki dla rolników w Grudziądzu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!