Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo podobnej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wchodzi również Gorzów Wielkopolski. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i marzeń. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału oraz ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Gorzowie Wielkopolskim . Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Gorzowie Wielkopolskim, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Istotne są również fotografie przedstawiające budynek albo działkę. W kwestii działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu złożenia wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim  zazwyczaj cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Gorzowie Wielkopolskim – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczki pod zastaw domu w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczka pod hipotekę domu w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Gorzowie Wielkopolskim, #pożyczki dla rolników w Gorzowie Wielkopolskim.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!