Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gnieźnie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIG albo US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi także Gniezno. Wspieramy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można zatem uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gnieźnie, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do przejrzystych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Gnieźnie. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Gnieźnie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Gnieźnie. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba podać imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także zdjęcia przedstawiające dom lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Gnieźnie  zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Gnieźnie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Gnieźnie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gnieźnie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Gnieźnie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Gnieźnie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Gnieźnie, #pożyczki pod zastaw domu w Gnieźnie, #pożyczka pod hipotekę domu w Gnieźnie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Gnieźnie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Gnieźnie, #pożyczki dla rolników w Gnieźnie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!