Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Głogowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIK czy ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się także Głogów. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem uregulować także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Głogowie, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość przejrzystych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Głogowie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc lub uregulować całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Głogowie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Głogowie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne dane to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia dokumentujące mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Głogowie   zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Głogowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Głogowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Głogowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Głogowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Głogowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Głogowie, #pożyczki pod zastaw domu w Głogowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Głogowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Głogowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Głogowie, #pożyczki dla rolników w Głogowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!