Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gliwicach

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIG albo ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi także Gliwice. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów i marzeń. Można zatem spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gliwicach, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do jasnych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od złożenia wniosku przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Gliwicach. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Gliwicach, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Gliwicach. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia dokumentujące budynek lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć także mapkę geodezyjną.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Gliwicach zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Gliwicach – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Gliwicach – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gliwicach, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Gliwicach, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Gliwicach, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Gliwicach, #pożyczki pod zastaw domu w Gliwicach, #pożyczka pod hipotekę domu w Gliwicach, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Gliwicach, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Gliwicach, #pożyczki dla rolników w Gliwicach.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!