Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gdyni

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku lub innej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak BIK lub US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się również Gdynia. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gdyni, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do przejrzystych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Gdyni. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty lub spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Gdyni, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Gdyni. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości kredytu i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również fotografie przedstawiające mieszkanie lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Gdyni zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w świetle prawa.

 

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Gdyni – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Gdyni – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gdyni, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Gdyni, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Gdyni, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Gdyni, #pożyczki pod zastaw domu w Gdyni, #pożyczka pod hipotekę domu w Gdyni, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Gdyni, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Gdyni, #pożyczki dla rolników w Gdyni.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!