Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gdańsku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK lub ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Gdańsk. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Przede wszystkim dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gdańsku, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Gdańsku. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc lub spłacić całą wartość pod koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Gdańsku, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Gdańsku. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są także fotografie dokumentujące dom lub działkę. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Gdańsku zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Gdańsku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Gdańsku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Gdańsku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Gdańsku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Gdańsku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Gdańsku, #pożyczki pod zastaw domu w Gdańsku, #pożyczka pod hipotekę domu w Gdańsku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Gdańsku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Gdańsku, #pożyczki dla rolników w Gdańsku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!