Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ełku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak BIG lub ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wzięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się też Ełk. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego spłacić również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ełku, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo i świadomość jasnych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Ełku. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście w gotówce. Klient może standardowo regulować raty co miesiąc albo spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Ełku, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Ełku. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też zdjęcia dokumentujące budynek albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy dołączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Ełku zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Ełku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Ełku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Ełku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Ełku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Ełku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Ełku, #pożyczki pod zastaw domu w Ełku, #pożyczka pod hipotekę domu w Ełku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Ełku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Ełku, #pożyczki dla rolników w Ełku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!