Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Elblągu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIK lub ZUS. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się również Elbląg. Wspieramy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Przede wszystkim uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można zatem uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Elblągu, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Elblągu. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe albo przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty albo uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Elblągu, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Elblągu. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne niezbędne informacje to numer telefonu i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są również fotografie przedstawiające budynek albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Elblągu zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Są mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Elblągu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Elblągu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Elblągu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Elblągu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Elblągu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Elblągu, #pożyczki pod zastaw domu w Elblągu, #pożyczka pod hipotekę domu w Elblągu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Elblągu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Elblągu, #pożyczki dla rolników w Elblągu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!