Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Dębicy

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK albo ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wchodzi również Dębica. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja planów oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Dębicy, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość przejrzystych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do doby od wnioskowania przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw hipoteczny wynosi 30 000 zł. Co ważne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów i gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Dębicy. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać również z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może standardowo regulować comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Dębicy, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Dębicy. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer komórkowy oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są również fotografie dokumentujące dom lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Dębicy zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Dębicy – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Dębicy – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Dębicy, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Dębicy, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Dębicy, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Dębicy, #pożyczki pod zastaw domu w Dębicy, #pożyczka pod hipotekę domu w Dębicy, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Dębicy, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Dębicy, #pożyczki dla rolników w Dębicy.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!