Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK albo US. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszej działalności wlicza się także Dąbrowa Górnicza. Wspieramy każdego właściciela firmy, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Dąbrowie Górniczej, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość jasnych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wtedy mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 000 zł. Co istotne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru kapitału i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie ma możliwość zasugerować preferowane poprawki.

Pożyczkę przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Dąbrowie Górniczej. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy albo przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo płacić comiesięczne raty albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Dąbrowie Górniczej, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Dąbrowie Górniczej. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu należy zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne informacje to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące mieszkanie albo działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy załączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Dąbrowie Górniczej zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Dąbrowie Górniczej – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Dąbrowie Górniczej – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Dąbrowie Górniczej, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Dąbrowie Górniczej, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Dąbrowie Górniczej, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Dąbrowie Górniczej, #pożyczki pod zastaw domu w Dąbrowie Górniczej, #pożyczka pod hipotekę domu w Dąbrowie Górniczej, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Dąbrowie Górniczej, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Dąbrowie Górniczej, #pożyczki dla rolników w Dąbrowie Górniczej.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!