Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Częstochowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wchodzi także Częstochowa. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć oraz potrzeb. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Częstochowie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość klarownych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu finansów oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Częstochowie. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można przesłać na rachunek bankowy lub przekazać osobiście w gotówce. Klient może normalnie regulować comiesięczne raty albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Częstochowie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Częstochowie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O szybkości rozpatrzenia wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu oraz możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje o rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia dokumentujące budynek lub działkę rolną. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba załączyć też mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Częstochowie zazwyczaj cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie wymagane dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu również proponowane odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji projektu umowy możemy uzgodnić spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w bezpiecznych warunkach.

 

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Częstochowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Częstochowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Częstochowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Częstochowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Częstochowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Częstochowie, #pożyczki pod zastaw domu w Częstochowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Częstochowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Częstochowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Częstochowie, #pożyczki dla rolników w Częstochowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!