Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Chorzowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIK lub ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się również Chorzów. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest możliwa. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo oddłużenie, ale także realizacja planów i potrzeb. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Chorzowie, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość przejrzystych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 000 zł. Co istotne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru kapitału i gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Chorzowie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać również ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, ale ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc albo spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Chorzowie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Chorzowie. W celu wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną odpowiedź.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. W formularzu należy podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne dane to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są również fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę. W kwestii działki obowiązkowe jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć również mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Chorzowie zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do posiadanych możliwości. Po akceptacji projektu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Chorzowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Chorzowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Chorzowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Chorzowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Chorzowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Chorzowie, #pożyczki pod zastaw domu w Chorzowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Chorzowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Chorzowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Chorzowie, #pożyczki dla rolników w Chorzowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!