Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Chełmie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach instytucji, takich jak BIK lub US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się także Chełm. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji konkretnego przedsiębiorcy. Dlatego też jesteśmy w stanie przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład oddłużenie, ale także realizacja planów oraz marzeń. Można zatem spłacić także zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Chełmie, mogą zapoznać się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie trzymamy w niepewności oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez konkretnego klienta. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale też właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat na późniejszy termin. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. Alternatywnie ma możliwość wnioskować o preferowane zmiany.

Kredyt przyznajemy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Chełmie. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc lub spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Chełmie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Chełmie. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną odpowiedź.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie przedstawiające dom lub działkę rolną. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba uwzględnić również mapkę geodezyjną.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Chełmie zwykle cały proces przyznania finansowania zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można uzgodnić spotkanie u notariusza. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy zatem w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Chełmie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Chełmie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Chełmie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Chełmie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Chełmie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Chełmie, #pożyczki pod zastaw domu w Chełmie, #pożyczka pod hipotekę domu w Chełmie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Chełmie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Chełmie, #pożyczki dla rolników w Chełmie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!