Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bytomiu

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane także w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w bazach instytucji, takich jak BIK czy US. Widnienie w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na jaki cel zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Bytom. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy zapewnić najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i potrzeb. Można wobec tego spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bytomiu, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro naszych klientów. W naszej działalności bardzo istotne jest ich bezpieczeństwo i świadomość jasnych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i mieszkań, ale też właścicielom działek i gruntów rolnych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują wykwalifikowani ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane poprawki.

Pożyczkę udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Bytomiu. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także ze wsparcia zaufanej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do dwóch lat. Po podpisaniu umowy w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać fizycznie w formie gotówki. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty lub spłacić całość pożyczki pod koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Bytomiu, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Bytomiu. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo skorzystać z formularza dostępnego na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, kwocie kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia przedstawiające budynek albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy uwzględnić także mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Bytomiu zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Są mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji draftu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Bytomiu – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Bytomiu – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bytomiu, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Bytomiu, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Bytomiu, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Bytomiu, #pożyczki pod zastaw domu w Bytomiu, #pożyczka pod hipotekę domu w Bytomiu, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Bytomiu, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Bytomiu, #pożyczki dla rolników w Bytomiu.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!