Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bydgoszczy

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być stosowane również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeśli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak KRD albo ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być zaciągnięta w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wlicza się także Bydgoszcz. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Podczas nawiązanej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze formułujemy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można zatem spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby egzekucję komorniczą.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bydgoszczy, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Wyróżniamy się na tle konkurencji poprzez dbanie i troskę o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość przejrzystych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na jasność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z obszaru finansów oraz ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej draftem. Wówczas musi on zatwierdzić postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Bydgoszczy. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można przesłać na konto bankowe lub przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Bydgoszczy, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Bydgoszczy. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego dokładne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, wysokości pożyczki oraz numerze księgi wieczystej. Trzeba od razu załączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny nabycia nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące dom lub działkę. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba załączyć także wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Bydgoszczy zazwyczaj cały proces przyznania pożyczki zajmuje około 7 dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać pożyczkę. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Bydgoszczy – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Bydgoszczy – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bydgoszczy, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Bydgoszczy, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Bydgoszczy, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Bydgoszczy, #pożyczki pod zastaw domu w Bydgoszczy, #pożyczka pod hipotekę domu w Bydgoszczy, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Bydgoszczy, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Bydgoszczy, #pożyczki dla rolników w Bydgoszczy.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!