Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bielsku-Białej

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub ZUS. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wzięta na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone środki.

Udzielamy kredytów pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszego działania wlicza się też Bielsko-Biała. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. Przez cały czas naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy przedstawić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Może być to na przykład spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć oraz marzeń. Można zatem uregulować także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bielsku-Białej, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej pracy szczególnie istotne jest ich bezpieczeństwo oraz świadomość klarownych warunków kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od złożenia wniosku przez danego klienta. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i lokali, ale także właścicielom działek oraz gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może przedsiębiorcą albo rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co istotne, istnieje szansa na odroczenie spłaty rat na późniejszy termin. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany bezpłatnie. Klient nie ponosi zatem żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się dopiero po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zatwierdzić wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Bielsku-Białej. Znaczy to, że nieruchomość musi być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje druga alternatywa. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, ale ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres obowiązywania pożyczki pod zastaw hipoteczny zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na rachunek bankowy albo przekazać osobiście w formie gotówki. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc albo uregulować całą wartość na koniec umowy, czyli po upływie 12 lub 24 miesięcy od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Bielsku-Białej, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Bielsku-Białej. W celu wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku udania się do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej witrynie. Wniosek z kompletną dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie rozpatrzenia wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie oraz uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne niezbędne dane to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie kredytu i numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są też fotografie dokumentujące dom albo działkę. W kwestii działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Należy dołączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od momentu przesłania wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Bielsku-Białej  zwykle cała procedura przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej dostarczone zostaną wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu także proponowane odpowiednie warunki finansowe dopasowane do posiadanych możliwości. Po zaakceptowaniu draftu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Gotową wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Bielsku-Białej – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Bielsku-Białej – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bielsku-Białej, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Bielsku-Białej, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Bielsku-Białej, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Bielsku-Białej, #pożyczki pod zastaw domu w Bielsku-Białej, #pożyczka pod hipotekę domu w Bielsku-Białej, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Bielsku-Białej, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Bielsku-Białej, #pożyczki dla rolników w Bielsku-Białej.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!