Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości w Białymstoku

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra opcja wobec standardowego kredytu gotówkowego lub podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub podobnej instytucji, warto zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach instytucji, takich jak BIG lub US. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać zaciągnięta na dowolny cel. Nie oczekujemy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się też Białystok. Wspieramy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy w oparciu o sytuację konkretnego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zaproponować najbardziej opłacalną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Oferujemy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Może być to przykładowo oddłużenie, jak również realizacja planów i potrzeb. Można wobec tego uregulować również dług zabezpieczony na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Czym charakteryzuje się pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Białymstoku, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy szczególnie ważne jest ich bezpieczeństwo i pewność co do jasnych zasad pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy duży nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do doby od wnioskowania przez konkretnego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko właścicielom domów i lokali, ale też właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może przedsiębiorcą lub rolnikiem. Areał gruntu musi mieć minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw nieruchomości to 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad komfortowym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego jakichkolwiek strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może zasugerować preferowane zmiany.

Kredyt udzielamy wyłącznie przedsiębiorcom. Mogą oni równocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Białymstoku. Oznacza to, że nieruchomość musi być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać też z pomocy chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i udzieliła zgody na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych właścicieli firm, którzy nie mają nieruchomości, jednak ktoś dla nich bliski spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia kredytu pod zastaw nieruchomości zwykle wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania u notariusza wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe lub przekazać osobiście gotówką. Klient może standardowo płacić raty co miesiąc lub uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po czasie 12 lub 24 miesięcy od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Białymstoku, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Białymstoku. Z zamiarem wnioskowania o kredyt nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje przede wszystkim jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. W formularzu trzeba zawrzeć imię i nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje o rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacunkowej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Należy od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są też fotografie przedstawiające mieszkanie lub działkę. W przypadku działki konieczne jest uwzględnić wypis z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili przesłania wniosku o kredyt pod zastaw nieruchomości w Białymstoku zazwyczaj cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej dostarczone zostaną wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po sprawdzeniu wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dopasowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu projektu umowy można umówić się na spotkanie u notariusza. Gotową wersję umowy kredytu pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

 

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Białymstoku – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Białymstoku – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Białymstoku, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Białymstoku, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Białymstoku, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Białymstoku, #pożyczki pod zastaw domu w Białymstoku, #pożyczka pod hipotekę domu w Białymstoku, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Białymstoku, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Białymstoku, #pożyczki dla rolników w Białymstoku.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!