Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Białej Podlaskiej

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla konwencjonalnego kredytu gotówkowego lub innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku złej sytuacji finansowej, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli wobec tego odmówiono Państwu pożyczki w banku lub innej instytucji, warto zaznajomić się z naszymi usługami. Osoba wnioskująca nie jest weryfikowana w spisach instytucji, takich jak BIG albo ZUS. Obecność w nich nie jest przeciwwskazaniem. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co zostały przeznaczone fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorcom z całego kraju. W obszar naszej działalności wlicza się także Biała Podlaska. Akceptujemy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze tworzymy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dlatego też możemy przedstawić najbardziej korzystną ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest możliwa. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, jak również realizacja przedsięwzięć oraz potrzeb. Można wobec tego spłacić również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Osoby, które interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Białej Podlaskiej, mogą zaznajomić się z ofertą Funduszu Kredytowego Silesia. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej pracy bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość jasnych warunków pożyczki. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków oraz stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji do 24 godzin od złożenia wniosku przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek oraz gruntów rolnych. W ostatnim przykładzie osoba wnioskująca może właścicielem firmy lub rolnikiem. Areał gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wtedy mowa o tzw. agropożyczce.

Minimalna kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości wynosi 30 tysięcy złotych. Co ważne, jest możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z obszaru finansów i ekonomii. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany nieodpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zapoznaniu klienta z jej projektem. Wtedy musi on zatwierdzić postawione warunki. W innym przypadku może wnioskować o preferowane zmiany.

Pożyczkę udzielamy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni równocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Białej Podlaskiej. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa lub spółdzielcza własnościowa. Jednak jest inna możliwość. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy zaufanej osoby, która posiada nieruchomość oraz wyraziła zgodę na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia to kryterium.

Maksymalny czas obowiązywania pożyczki pod zastaw nieruchomości zazwyczaj wynosi do 24 miesięcy. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi środki finansowe. W zależności od konkretnych wymagań klienta środki można przesłać na konto bankowe lub przekazać fizycznie gotówką. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo spłacić całą wartość na koniec umowy, czyli po czasie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Nasze usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Białej Podlaskiej, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Białej Podlaskiej. W celu wnioskowania o pożyczkę nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy zadzwonić do nas, wysłać wniosek na nasz adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas prześlemy stosowną decyzję.

O szybkości podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego dokładne wypełnienie oraz złączenie wszelkich niezbędnych dokumentów. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Inne niezbędne informacje to numer telefonu oraz preferowana godzina do kontaktu. Dodatkowo potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej lokalizacji, szacowanej wartości, kwocie pożyczki i numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentów potwierdzających bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej oraz akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także fotografie dokumentujące mieszkanie lub działkę rolną. W kwestii działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć także mapkę geodezyjną.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Białej Podlaskiej zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około tygodnia. Im szybciej klient dostarczy wszelkie potrzebne dokumenty, tym prędzej możemy przyznać pożyczkę. Po sprawdzeniu wniosku klient dostaje draft umowy. Są mu również proponowane konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw nieruchomości podpisujemy wobec tego w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Białej Podlaskiej – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Białej Podlaskiej – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Białej Podlaskiej, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Białej Podlaskiej, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Białej Podlaskiej, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Białej Podlaskiej, #pożyczki pod zastaw domu w Białej Podlaskiej, #pożyczka pod hipotekę domu w Białej Podlaskiej, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Białej Podlaskiej, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Białej Podlaskiej, #pożyczki dla rolników w Białej Podlaskiej.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!