Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bełchatowie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to dobra alternatywa dla standardowego kredytu gotówkowego albo podobnych źródeł finansowania. W odróżnieniu od nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować także w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie posiada dobrej historii kredytowej. Jeśli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo innej instytucji, mogą Państwo zaznajomić się z naszą ofertą. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w spisach instytucji, takich jak BIG albo US. Obecność w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może być wykorzystana w jakimkolwiek celu. Nie wymagamy dokumentowania, na co przeznaczono środki.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wchodzi także Bełchatów. Akceptujemy każdego właściciela firmy, który zwróci się do nas o pomoc. W trakcie nawiązanej współpracy indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Po pierwsze dopasowujemy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu możemy zapewnić najkorzystniejszą ofertę kredytu pod zastaw nieruchomości, jaka jest osiągalna. Świadczymy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości dla osób prowadzących firmę. Może być to przykładowo spłata zajęć komorniczych, ale także realizacja planów i potrzeb. Można zatem spłacić także dług zabezpieczony na nieruchomości, jak choćby hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bełchatowie, mogą zaznajomić się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro osób, które nam zaufały. W naszej działalności bardzo ważne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do przejrzystych zasad kredytu. Nie zwlekamy z rozpatrywaniem wniosków i stawiamy wyraźny nacisk na transparentność naszych działań. Podejmujemy decyzję do 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Oferujemy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko posiadaczom domów i mieszkań, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przykładzie wnioskodawca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić co najmniej 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość kredytu pod zastaw hipoteczny to 30 tysięcy złotych. Co ważne, istnieje możliwość odroczenia spłaty rat w późniejszym terminie. Nad rzetelnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy są wykształceni z zakresu kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o kredyt jest rozpatrywany za darmo. Klient nie ponosi zatem żadnych kosztów przed podpisaniem umowy. Umowę podpisujemy wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować postawione warunki. Alternatywnie może wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt udzielamy wyłącznie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być w posiadaniu nieruchomości np. w Bełchatowie. Znaczy to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak istnieje inna alternatywa. Przedsiębiorca może skorzystać także z pomocy chętnej osoby, która posiada nieruchomość i udzieliła zgody na zastaw hipoteczny. Może być to szansa dla tych właścicieli firm, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny okres udzielenia kredytu pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. Zależnie od konkretnych wymagań klienta środki można otrzymać na konto bankowe albo przekazać osobiście gotówką. Klient może normalnie regulować raty co miesiąc lub spłacić całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania zobowiązania.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi polecamy nie tylko osobom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Bełchatowie, jak i pożyczki pod zastaw mieszkania w Bełchatowie. W celu wnioskowania o kredyt nie wymagamy udania się do naszej siedziby. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek na nasz adres e-mail albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy do 24 godzin. Wówczas odeślemy stosowną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku należy zawrzeć imię oraz nazwisko posiadacza nieruchomości prowadzącego działalność gospodarczą. Inne potrzebne informacje to numer komórkowy i możliwa godzina do kontaktu. Dodatkowo wymagane są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacowanej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu załączyć skany dokumentacji potwierdzającej bycie właścicielem nieruchomości. To między innymi numer księgi wieczystej i akt notarialny posiadania nieruchomości. Ważne są także zdjęcia przedstawiające budynek albo działkę rolną. W przypadku działki obowiązkowe jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Trzeba dołączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o kredyt pod zastaw hipoteczny w Bełchatowie zwykle cały proces przyznania pożyczki zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszelkie wymagane dokumenty, tym prędzej można przyznać kredyt. Po weryfikacji wniosku klient otrzymuje projekt umowy. Zostają mu także przedstawione odpowiednie warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po akceptacji szkicu umowy można umówić się na spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy kredytu pod zastaw hipoteczny podpisujemy zatem w świetle prawa.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Bełchatowie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Bełchatowie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bełchatowie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Bełchatowie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Bełchatowie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Bełchatowie, #pożyczki pod zastaw domu w Bełchatowie, #pożyczka pod hipotekę domu w Bełchatowie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Bełchatowie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Bełchatowie, #pożyczki dla rolników w Bełchatowie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!