Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Zaufana pożyczka pod zastaw nieruchomości w Będzinie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości to ciekawa opcja wobec konwencjonalnego kredytu gotówkowego albo innych źródeł finansowania. W przeciwieństwie do nich pożyczki pod zastaw nieruchomości można stosować również w przypadku problemów finansowych, gdy klient nie dysponuje dobrą historią kredytową. Jeżeli zatem odmówiono Państwu kredytu w banku albo podobnej instytucji, mogą Państwo zapoznać się z naszymi usługami. Klient wnioskujący nie jest weryfikowany w bazach przedsiębiorstw, takich jak KRD lub ZUS. Widnienie w nich nie stanowi przeciwwskazania. Pożyczka pod zastaw hipoteczny może zostać wykorzystana na dowolny cel. Nie wymagamy dokumentowania, na jaki cel przeznaczono fundusze.

Udzielamy pożyczek pod zastaw hipoteczny przedsiębiorcom z całej Polski. W obszar naszego działania wchodzi też Będzin. Wspieramy każdego przedsiębiorcę, który wyrazi chęć skorzystania z naszej pomocy. W trakcie naszej współpracy indywidualnie rozpatrujemy przypadek każdego klienta. Po pierwsze uzgadniamy warunki umowy na podstawie sytuacji danego przedsiębiorcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę pożyczki pod hipotekę nieruchomości, jaka jest osiągalna. Udzielamy pożyczki na dowolny cel pod hipotekę nieruchomości osobom prowadzącym firmę. Może być to na przykład oddłużenie, jak również realizacja przedsięwzięć i marzeń. Można wobec tego uregulować również zadłużenie zabezpieczone na nieruchomości, na przykład hipotekę przymusową.

Na czym polega pożyczka pod zastaw hipoteczny?

Przedsiębiorcy, których interesuje pożyczka pod zastaw nieruchomości w Będzinie, mogą zapoznać się z ofertą naszego Funduszu Kredytowego. Od konkurencji odróżnia nas dbanie i troska o dobro naszych klientów. W naszej działalności szczególnie istotne jest ich poczucie bezpieczeństwa i pewność co do klarownych zasad kredytu. Nie trzymamy w niepewności i stawiamy duży nacisk na jasność naszych działań. Informujemy o podjęciu decyzji w ciągu 24 godzin od wnioskowania przez danego Przedsiębiorcę. Udzielamy pożyczki pod zastaw hipoteczny nie tylko właścicielom domów i lokali, ale również właścicielom działek i gruntów rolniczych. W ostatnim przypadku osoba wnioskująca może właścicielem firmy albo rolnikiem. Powierzchnia gruntu musi wynosić minimum 3 ha. Wówczas mamy do czynienia z tzw. agropożyczką.

Minimalna wartość pożyczki pod zastaw hipoteczny to 30 000 zł. Co istotne, jest szansa na odroczenie spłaty rat w późniejszym terminie. Nad optymalnym harmonogramem spłat pracują kompetentni ludzie, którzy zostali wykształceni z zakresu kapitału oraz gospodarki. Sam wniosek o pożyczkę jest analizowany bezpłatnie. Klient nie ponosi wobec tego żadnych strat finansowych przed podpisaniem umowy. Umowę podpisuje się wyłącznie po zaznajomieniu klienta z jej projektem. Wówczas musi on zaakceptować wszystkie warunki. W innym przypadku ma możliwość wnioskować o preferowane poprawki.

Kredyt przyznajemy jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Mogą oni jednocześnie być właścicielami nieruchomości np. w Będzinie. Oznacza to, że nieruchomość ma być własnościowa albo spółdzielcza własnościowa. Jednak jest druga możliwość. Właściciel działalności gospodarczej może skorzystać też ze wsparcia chętnej osoby, która jest właścicielem nieruchomości i wyraziła zgodę na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Stanowi to szansę dla tych przedsiębiorców, którzy nie posiadają nieruchomości, jednak ktoś dla nich zaufany spełnia takie kryterium.

Maksymalny czas udzielenia pożyczki pod zastaw hipoteczny zwykle wynosi do dwóch lat. W dniu podpisania w kancelarii notarialnej wypłacamy klientowi pieniądze. W zależności od konkretnych wymagań klienta kwotę można otrzymać na konto bankowe albo przekazać fizycznie w gotówce. Klient może normalnie płacić comiesięczne raty albo uregulować całość pożyczki na koniec umowy, czyli po upływie roku lub dwóch lat od podpisania dokumentu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – nasza oferta

Swoje usługi oferujemy nie tylko przedsiębiorcom poszukującym pożyczki pod zastaw domu w Będzinie, ale również pożyczki pod zastaw mieszkania w Będzinie. Z zamiarem wnioskowania o pożyczkę nie ma obowiązku wizyty w naszej siedzibie. Wystarczy wykonać do nas telefon, wysłać wniosek do nas mailowo albo wypełnić formularz dostępny na naszej stronie. Wniosek z całą dokumentacją rozpatrzymy w ciągu 24 godzin. Wówczas odeślemy konkretną decyzję.

O krótkim czasie podjęcia decyzji na temat wniosku decyduje głównie jego skrupulatne wypełnienie i uzupełnienie o stosowne dokumenty. We wniosku trzeba podać imię oraz nazwisko właściciela nieruchomości mającego działalność gospodarczą. Kolejne potrzebne dane to numer komórkowy i preferowana godzina do kontaktu. Ponadto potrzebne są informacje na temat rodzaju nieruchomości, jej położeniu, szacunkowej wartości, wysokości kredytu oraz numerze księgi wieczystej. Warto od razu dołączyć skany dokumentacji potwierdzającej własność nieruchomości. To przede wszystkim numer księgi wieczystej i akt notarialny nabycia nieruchomości. Istotne są też fotografie przedstawiające budynek albo działkę. W przypadku działki konieczne jest posiadanie wypisu z rejestru gruntów z rejestru gruntów. Należy dołączyć też wyrys z mapy ewidencyjnej.

Od chwili złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw hipoteczny w Będzinie zwykle cała procedura przyznania finansowania zajmuje około siedmiu dni roboczych. Im szybciej klient dostarczy wszystkie potrzebne dokumenty, tym szybciej możemy przyznać pożyczkę. Po przeanalizowaniu wniosku klient dostaje projekt umowy. Zostają mu również przedstawione konkretne warunki finansowe dostosowane do indywidualnych możliwości. Po zaakceptowaniu szkicu umowy możemy uzgodnić spotkanie w kancelarii notarialnej. Finalną wersję umowy pożyczki pod zastaw hipoteczny zatwierdzamy wobec tego w bezpiecznych warunkach.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości w Będzinie – skontaktuj się z nami

FUNDUSZ KREDYTOWY SILESIA SP. Z O.O.
tel.: 530 911 811
e-mail: wniosek@silesia-fundusz.pl

Udzielamy pożyczek hipotecznych w Będzinie – mapa

Tagi:

#pożyczka pod zastaw nieruchomości w Będzinie, #pożyczka pod zastaw hipoteczny w Będzinie, #pożyczki pod zastaw mieszkania w Będzinie, #pożyczka pod hipotekę mieszkania w Będzinie, #pożyczki pod zastaw domu w Będzinie, #pożyczka pod hipotekę domu w Będzinie, #pożyczki pod zastaw gruntów rolnych w Będzinie, #pożyczka pod zastaw ziemi rolnej w Będzinie, #pożyczki dla rolników w Będzinie.

Kategoria główna: Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!