Potrzebujesz pożyczki? Skontaktuj się z nami!

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

Pożyczka hipoteczna dla firm

Na skróty:

Pozabankowe pożyczki hipoteczne dla firm
Pożyczka pozabankowa hipoteczna – dla kogo?
Pożyczki hipoteczne dla podmiotów gospodarczych – co warto wiedzieć?
Pozabankowe pożyczki hipoteczne dla firm – jakie mają zalety?
Maksymalna elastyczność przyznania pożyczki hipotecznej
Krótszy czas oczekiwania na decyzję otrzymania pozabankowej pożyczki hipotecznej
Mniej formalności i dużo większa szansa na pozytywne rozpatrzenie wniosku
Atrakcyjne warunki spłaty pożyczki hipotecznej
Całkowite bezpieczeństwo transakcji
Pozabankowa pożyczka hipoteczna dla firm – jak otrzymać?
Pożyczka hipoteczna dla firm – dlaczego warto wybrać Fundusz Kredytowy Silesia?
Pożyczki hipoteczne – gdzie zadać pytania związane z finansowaniem dla firm?

Pozabankowe pożyczki hipoteczne dla firm

Większość przedsiębiorców, gdy decyduje się na zaciągnięcie pożyczki hipotecznej, swoje pierwsze kroki kieruje do banku. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że właściciele firm najbardziej ufają tej instytucji, uważają, że oferuje ona najkorzystniejsze oprocentowanie lub po prostu nie wiedzą o innych możliwościach finansowania. A tych jest znacznie więcej. Jedną z nich są pozabankowe pożyczki hipoteczne.
To rozwiązanie równie bezpieczne, co tradycyjne kredyty i często gwarantujące oprocentowanie czy zasady finansowania podobne do ofert znanych z banków. Pożyczka hipoteczna dla firm ma przy tym także kilka innych istotnych dla przedsiębiorców zalet. Jeśli potrzebują Państwo kapitału na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, Fundusz Kredytowy Silesia może zaoferować bardzo atrakcyjne rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Pożyczka pozabankowa hipoteczna – dla kogo?

W ciągu dekady, która nastąpiła po kryzysie finansowym, wielu właścicieli firm zaczęło zwracać się do pożyczkodawców pozabankowych w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań w zakresie pozyskania kapitału na rozwój przedsiębiorstwa, finansowanie przejęć, utrzymanie płynności i wielu innych potrzeb. Dlaczego pożyczki hipoteczne pozabankowe zyskały na popularności? Po ustąpieniu kryzysu finansowego tradycyjne banki stanęły w obliczu wzmożonej kontroli regulacyjnej, która spowodowała zaostrzenie kryteriów kredytowych. Dla licznych przedsiębiorstw oznaczało to poważne problemy z uzyskaniem dodatkowego kapitału. Właściciele firm zaczęli więc poszukiwać alternatyw. Najlepszym rozwiązaniem okazały się instytucje pozabankowe, posiadające zdolność do udzielania kredytów na zasadach i w kwotach, których tradycyjny bank nie jest w stanie obecnie zaakceptować.
Pozabankowa pożyczka hipoteczna to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych firm. Nie ma znaczenia, czy przedsiębiorstwo funkcjonuje już wiele lat na rynku, czy dopiero zaczyna budować swoją pozycję. Z finansowania w Funduszu Kredytowym Silesia mogą skorzystać wszystkie podmioty, które:

  • potrzebują środków na przeprowadzenie inwestycji,
  • chcą przyspieszyć swój rozwój lub szukają finansowania dla start-upów,
  • mają problemy z płynnością finansową i zatorami w płatnościach,
  • poszukują kapitału na spłatę wierzycieli lub sposobów na konsolidację zobowiązań,
  • nie mają możliwości otrzymania pieniędzy z banku z powodu złej historii w BIK, BIG, ZUS lub KRD,
  • planują zwiększenie wartości sprzedawanej nieruchomości,
  • muszą wykorzystać pożyczkę jako finansowanie pomostowe.

Pożyczki hipoteczne dla podmiotów gospodarczych – co warto wiedzieć?

Niezależnie od profilu działalności przedsiębiorstwa, właściwy przepływ kapitału lub łatwy dostęp do gotówki jest fundamentem dynamicznego rozwoju i zwiększania zysków. Pożyczka hipoteczna pozabankowa to rozwiązanie, które pozwala bardzo szybko i na nieskomplikowanych zasadach uzyskać niezbędne finansowanie na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Każdy przedsiębiorca, który posiada nieruchomość, spełniającą kilka prostych warunków, może ubiegać się o tego typu kredyt. Pożyczka jest udzielana pod zastaw domu, mieszkania, gruntu rolnego, działki budowlanej lub lokalu użytkowego. Trzeba zauważyć, że proponowana kwota tego typu finansowania u pożyczkodawcy pozabankowego jest najczęściej wyższa, niż w tradycyjnych instytucjach. Może sięgać ponad 70% wartości nieruchomości.

Pozabankowe pożyczki hipoteczne dla firm – jakie mają zalety?

Możliwość pozyskania finansowania od pozabankowej instytucji uczyniła rynek kredytowy zdecydowanie bardziej konkurencyjnym. Firmy, poszukujące kapitału, zyskały zupełnie nowe opcje rozwoju czy rozwiązania swoich problemów z pieniędzmi. Wielu przedsiębiorców szybko przekonało się, że pożyczki pozabankowe hipoteczne zapewniają korzyści, których próżno szukać w ofercie tradycyjnych banków. Opiszemy krótko najważniejsze zalety tego rozwiązania.

Maksymalna elastyczność przyznania pożyczki hipotecznej

Ponieważ pożyczkodawcy pozabankowi nie są związani ograniczeniami, które obejmują banki, mają większą swobodę w udzielaniu pożyczek w określonych okolicznościach. Ich ofertę wyróżniają przede wszystkim mniej restrykcyjne kryteria przyznania finansowania. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają odpowiedniej zdolności. Fundusz Kredytowy Silesia udziela pożyczki bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Długów, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędzie Skarbowym.

Krótszy czas oczekiwania na decyzję otrzymania pozabankowej pożyczki hipotecznej

Procedura uzyskania pożyczki za wpis do hipoteki trwa z reguły do 7 dni roboczych. Wiele zależy od tempa współpracy pożyczkobiorcy z pożyczkodawcą. Im klient szybciej zapozna się z draftem umowy oraz jej warunkami i dostarczy niezbędne dokumenty, tym szybciej otrzyma środki. W bankach czas oczekiwania wynosi niejednokrotnie wiele tygodni.

Mniej formalności i dużo większa szansa na pozytywne rozpatrzenie wniosku

Bardzo ważną korzyścią jest po prostu dostęp do kapitału. Banki cechuje 20-40% wskaźnik akceptacji wniosków o finansowanie, które składają małe firmy. Najlepsza pożyczka hipoteczna instytucji pozabankowej wskaźniki zatwierdzenia może mieć nawet na poziomie 90%. Oprócz dostępu do kapitału istotna jest także łatwość pozyskiwania funduszy, zmniejszone wymagania dotyczące dokumentacji, większa elastyczność w zakresie wykorzystania środków oraz duża kwota pożyczki, sięgająca nawet 70% wartości nieruchomości.

Atrakcyjne warunki spłaty pożyczki hipotecznej

Sam wniosek rozpatrywany jest bezpłatnie, pożyczkobiorca nie ponosi żadnych kosztów związanych z jego weryfikacją. Po podpisaniu umowy rata pożyczki hipotecznej spłacana jest co miesiąc. Istnieje również możliwość spłacenia całej kwoty finansowania na koniec umowy tj. po 12 lub 24 miesiącach. W przypadku funduszy pozabankowych zwykle nic nie stoi na przeszkodzie, by w razie jakichkolwiek problemów wynegocjować odroczenie spłaty rat.

Całkowite bezpieczeństwo transakcji

Szukając pozabankowej pożyczki hipotecznej dla firm, warto wybierać sprawdzone instytucje. Fundusz Kredytowy Silesia świadczy usługi finansowe, dopasowując swoją ofertę indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Współpraca jest oparta na jasnych zasadach i ułożona w taki sposób, by wszystkie warunki odpowiadały oczekiwaniom pożyczkobiorcy. Trzeba podkreślić, że wszystkie umowy są spisywane u notariusza, co dodatkowo zabezpiecza interesy obu stron.

Pozabankowa pożyczka hipoteczna dla firm – jak otrzymać?

Proces pozyskania finansowania dla przedsiębiorstwa nie jest skomplikowany. Z Funduszem Kredytowym Silesia można skontaktować się telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail, by dopytać o szczegóły pozyskania finansowania. Następnie wypełnia się dostępny na stronie wniosek i przygotowuje niezbędne dokumenty. Wniosek jest błyskawicznie weryfikowane przez doświadczonych ekspertów – proces ten często trwa mniej niż 24 godziny.
Po zaakceptowaniu wniosku przez instytucję, pożyczkobiorca otrzymuje draft umowy oraz warunki udzielenia finansowania. Oprocentowanie pożyczki hipotecznej jest ustalane indywidualnie. Następnie klient jest zapraszany na spotkanie w kancelarii notarialnej, podczas którego zostaje podpisywana umowa pożyczki zabezpieczonej hipoteką ustanowioną na nieruchomości – dokonuje się wpisu w IV dziale księgi wieczystej. Środki wypłacane są w dniu podpisania umowy przelewem lub/i w formie gotówkowej.
Podstawą do uzyskania kapitału od Funduszu Kredytowego Silesia jest prowadzenie działalności gospodarczej, posiadanie statusu rolnika lub właściciela gruntów rolnych oraz dysponowanie nieruchomością, na której zostanie ustanowiona hipoteka, zabezpieczająca spłatę pożyczki. W przypadku, gdy wskazana nieruchomość jest mieszkaniem, musi być to lokal własnościowy lub spółdzielczy własnościowy, który należy do klienta lub do osoby trzeciej, zgadzającej się na zostanie dłużnikiem hipotecznym. Podobne zasady dotyczą domów i działek budowlanych. W przypadku gruntów rolnych – wymagany minimalny areał pod zastaw pożyczki to 3 hektary. Bardzo istotne, by nieruchomość cechowała się jasną, uregulowaną sytuacją własności.

Pożyczka hipoteczna dla firm – dlaczego warto wybrać Fundusz Kredytowy Silesia?

Korzystając z usług banków, trzeba liczyć się z ryzykiem otrzymania decyzji odmownej, długim czasem oczekiwania na rozpatrzenie wniosku czy ze sporą liczbą wymaganych dokumentów. W przypadku Funduszu Kredytowego Silesia nie ma tego problemu. Działamy o wiele sprawniej, niż tradycyjne instytucje. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy nie tylko idealnie dopasują ofertę do Państwa potrzeb, ale także doradzą najkorzystniejsze rozwiązania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości, związane z uzyskaniem finansowania.
Nie weryfikujemy historii naszych klientów w BIK, BIG, KRD, ZUS czy US. Symulacja kredytu hipotecznego po złożeniu wniosku jest przeprowadzana błyskawicznie. Proponujemy pożyczki na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Może być to zarówno pokrycie innych zobowiązań czy utrzymanie płynności finansowej, jak i realizacja nowej inwestycji. Kwoty pożyczek dla firm zaczynają się od 30 tysięcy złotych. Elastycznie dopasowujemy harmonogram oraz terminy spłat do indywidualnych możliwości każdego klienta, choć zwykle finansowanie udzielane jest na 12 lub 24 miesiące.

Pożyczki hipoteczne – gdzie zadać pytania związane z finansowaniem dla firm?

Opierając się na sprawdzonych rozwiązaniach i szerokiej specjalistycznej wiedzy gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo każdej transakcji. Dbamy o to, by środki były przyznawane w jak najkrótszym czasie. Ograniczamy również formalności do minimum – nie trzeba m.in. przygotowywać zaświadczenia o dochodach. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdej współpracy środki przekazane przez nas przedsiębiorcom są dobrze wykorzystywane, a następnie zwracane zgodnie z ustalonymi zasadami. Jeśli mają Państwo pytania, dotyczące udzielenia pozabankowej pożyczki hipotecznej dla firmy – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Chętnie wyjaśnimy wszelkie warunki umowy i przedstawimy najkorzystniejszą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb ofertę.

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!